Şunun resmi: Bayram Ali Özkaynak
Nezih Erkek Apart Müdürü

Bayram Ali Özkaynak

Öncelikle kaliteli hizmeti hedefleyen bir ekip ile çalışmaktan ve bu hizmeti size sunmaktan mutluluk duyarım. Apartlarımızda kalan her misafirimiz bizim için çok değerlidir.O nedenle hep birlikte misafirlerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Şunun resmi: Selda Zengin
Nezih Kız Apart Müdürü

Selda Zengin

Kız öğrenci apartı sorumlu müdiresi olarak, bize emanet edilen yada bize güvenerek tercih eden misafirlerimize yüksek standartlı konaklama imkanı sağlamak amacımızdır. Bizi tercih eden bütün misafirlerimize teşekkür ediyorum. Tercihlerinin ne kadar doğru olduğunu zaman içerisinde kendileri de göreceklerdir.

Nezih Apart ve Konaklama AŞ.

Vizyon ve Misyonumuz

01.06.2016

Nezih apartları 2014 yılında öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. O günden bu güne yükselen kalitemiz ve iş standartlarımız le bayan ve erkek apartları olarak hizmet vermekteyiz. Kullandığımız malzemeler ve apart mefruşatları misafirlerimizin rahatı düşünülerek bünyemize katılmıştır. MBE dan onaylı sertifikamızla, TSE  standartlarında konaklama imkanı vererek misafirlerimize güvenli rahat ve temiz bir hizmet vermekteyiz.

 

İletişim Detayı

Büyükdere Mh. Dalgıç Sk. No:24
nezihapart@gmail.com
+90-222-229-29-59 +90-505-321-00-65